O Think Big

Co je Think Big

Mladí lidé jsou plní nápadů, energie a přicházejí s řadou překvapivých řešení. Potřebují však získat příležitost, podporu a důvěru, aby mohli své nápady realizovat. A právě proto je tu Think Big.

Think Big pomáhá na svět všem dobrým nápadům mladých lidí, kteří chtějí něco vytvořit nebo změnit ve svém okolí.

Think Big poskytuje mladým lidem podporu, finanční prostředky, telekomunikační vybavení a vzdělání potřebné pro realizaci jejich projektů.

Think Big není jednorázová akce! Několikrát do roka budou moci mladí lidé přihlašovat své projekty. Každoročně podpoříme stovky projektů.

O2 Czech Republic a.s.je hnací silou programu Think Big. Jako jedna z největších firem v České republice se chce postavit za mladé lidi, docílit jejich aktivního zapojení do dění ve společnosti a přispět ke změně myšlení o nich samotných. Programem Think Big chceme mladým lidem dokázat, že s nimi počítáme a pomůžeme jim.


 
 
 

Kdo stojí za Think Big?

Nadace O2, firemní nadace společnosti O2 Czech Republic a.s.
Nadace O2 pomáhá již od roku 2002 dětem a mladým lidem z celé ČR. Za tu dobu podpořila více než 900 projektů a rozdělila více než 410 milionů korun. Program Think Big je od roku 2011 hlavním sociálním programem Nadace O2.
 

Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) existuje v České republice již téměř dvacet let a patří mezi největší neziskové organizace. Členové nadačního týmu mají přímou zkušenost s přímou prací mezi mládeží, a poskytují tak projektu Think Big nezbytnou expertní základnu. NROS je hlavním partnerem programu Think Big.

 


Nadace Telefónica


NROS
 

Think Big v Evropě

Velká Británie Španělsko Německo