Aktuality

 

Ocenění pro Think Big School

21. říjen 2014

Od 16. října 2014 se pyšníme prvním místem v soutěži TOP Odpovědná firma v kategorii Firma a škola. V jedenáctém ročníku jsme zvítezili v konkurenci šesti projektů.

Think Big School je program určený pro studenty druhých a třetích ročníků středních škol, který je zaměřen na podporu jejich podnikavého ducha a získávání digitálních dovedností. Přináší mladým lidem příležitost získat zkušenosti a dovednosti, které zvýší jejich šance na trhu práce. Think Big School jim dává možnost vyzkoušet si nanečisto základní principy tvorby podnikatelských nápadů za pomoci digitálních nástrojů, rozvíjí jejich orientaci v digitálním světě, učí je projektovému řízení, týmové spolupráci a komunikaci. Think Big School prošlo během necelých dvou let přes 1 600 studentů středních škol.


TOP Odpovědná firma je cena za udržitelné a odpovědné podnikání, kterou pořádá a uděluje platforma Byznys pro společnost. Je jediným žebříčkem v České republice, který dlouhodobě oceňuje a hodnotí firemní CSR strategie a projekty.

 

Oceňuje firmy, které se dlouhodobě a strategicky věnují odpovědnému podnikání v klíčových oblastech společenské odpovědnosti a přinášejí inovativní řešení v rámci udržitelného podnikání.

 

 

_Fis7840_kom.jpg _FIS6701_kom.jpgTOP odpovedna firma_2014 (Cena TBS).png