Aktuality

 
16 8

Buďte součástí natáčení celoevropského filmu Think Big

Všem realizátorům projektů Think Big nabízíme účast na natáčení krátkého tříminutového celoevropského prezentačního spotu k programu Think Big. Tuto šanci získá celkem 50 mladých účastníků programu Think Big z celé Evropy, za Českou republiku bychom měli rádi zastoupení 8 – 12 mladých lidí. 

10 8

Think Big vám nabízí zdarma účast na konferenci One Young World v Pittsburgu v USA!

Nabízíme vám jedinečnou příležitost zúčastnit se mezinárodního summitu  One Young World v Pittsburgu v USA v říjnu tohoto roku. Telefónica Europe je jedním z hlavních partnerů této konference a nabízí 2 místa pro účastníky programu Think Big za Českou republiku. Telefónica Europe hradí účastníkům veškeré náklady na cestu, ubytování  a účast na konferenci. 

8 8

Tento týden zasedá poslední hodnotící komise, která rozhodne o osudech přihlášených projektů

Regionální hodnotící komise zasedá tento týden naposledy. Hodnocení a vybírání těch nejlepších nápadů přihlášených do třetí výzvy programu Think Big završí páteční komise.

19 7

První hodnotící komise, která rozhodne o osudech projektů přihlášených do Think Big, zasedne již toto úterý 24. 7.

Devět regionálních hodnotících komisí bude mít tři následující týdny napilno. V úterý 24. července se rozjíždí kolotoč hodnocení a vybírání těch nejlepších nápadů přihlášených do třetí výzvy programu Think Big.

17 7

Máte nápad na mobilní aplikaci? Máte šanci ji vytvořit s finanční dotací a podporou od Telefónica! A navíc se zúčastníte jedinečného technologického festivalu v Berlíně – Campus Party. Přihlášky posílejte do 18. 7. 2012!

Tvůrci tří nejlepších návrhů aplikací získají smartphone z nabídky O2 a zároveň postoupí do evropského semifinále. Padesát semifinalistů bude mít šanci vytvořit s odborníky v Berlíně na dvoudenním wokshopu betaverzi své aplikace a jedna vítězná aplikace bude následně vytvořena s dotací a podporou od společnosti Telefónica.

4 7

397 projektů čeká na verdikt hodnotící komise

V pátek 29. června 2012 se uzavřely brány příjmu přihlášek plných vašich nápadů. Už za zanedlouho zasednou hodnotící komise a nebudou to mít lehké. Vybírat budou z 397 přihlášených projektů.

26 6

Ukončení příjmu přihlášek do Think Big prodlouženo do 29. 6. 2012!

Uzávěrka přijímání projektů do programu Think Big je posunuta na pátek 26. června 2012 (do 23:59 hodin). Využijte dva dny navíc a dolaďte svůj projekt k dokonalosti.

6 6

Změňte život kolem sebe - přihlaste svůj nápad do Think Big

Program Think Big přišel 1. června s novou kampaní. Zpracování kampaně je velThink Big_otiskmi neobvyklé a tvářemi jsou skuteční realizátoři projektů Think Big.

4 5

Nepřehlédněte: 2. května jsme otevřeli přihlášky! Těšíme se na vaše nápady.

Od středy 2. května až do 27. června 2012 mohou mladí lidé ve věku 13 – 26 let přihlašovat své nápady a projekty na podporu svého okolí a získat tak až 70 tisíc korun. Nadace O2 ve spolupráci s Nadací rozvoje občanské společnosti rozdělí mezi nejzajímavější a nejpotřebnější projekty částku 7 milionů korun.

 

11 4

Think Big v plném proudu - školicí víkendy jsou za námi a už nyní zaznamenáváme první úspěšné akce realizátorů z II. výzvy

Dalších 134 podpořených Think Big projektů se v březnu rozjelo na plné obrátky. Školicí víkendy jsou za námi a už nyní zaznamenáváme první úspěšné akce našich realizátorů.

 

24 2

Hodnotící komise vybraly k podpoře ve druhé výzvě programu Think Big 134 projektů

Ve středu 8. 2. 2012 zasedla poslední hodnotící komise, která uzavřela měsíční výběr projektů, které budou podpořeny v rámci programu Think Big v druhé výzvě. Mezi projekty rozdělíme v této výzvy 7 416 517 Kč. 

9 1

Příjem přihlášek uzavřen - 377 přihlášených projektů čeká na hodnocení komisí

V pondělí 9. ledna 2012 se ve 12:00 uzavřela možnost podání přihlášek plných vašich nápadů. Celkem vybíráme z 377 přihlášených projektů!

12 12

Uzávěrka projektů prodloužena do 9. 1. 2012!

Uzávěrka přijímání projektů do programu Think Big je posunuta na úterý 9. ledna 2012 (do 12:00 hodin). Užijte si novoroční oslavy v klidu ;).

29 11

V úterý 29.11. vyjdou Lidové noviny s mimořádnou přílohou o programu Think Big.

Na šesti barevných stránkách se seznámíte s téměř všemi podpořenými projekty.  Kromě rozhovorů s jednotlivými mladými lidmi, se dočtete o tom, co se jim daří, a co díky podpoře Think Big doká…

2 11

Druhá vlna Think Big odstartovala street artovým happeningem mladých výtvarníků a seniorů

Od čtvrtka 27.10. až do konce tohoto roku mohou mladí lidé ve věku 13 – 26 let přihlašovat své nápady a projekty  na podporu svého okolí a získat tak až 90 tisíc korun. Nadace O2 ve spolupráci s Nadací…

29 9

První seznamovací a školicí víkendová akce v jihočeském Štědroníně je za námi

Je super, kolik mladých talentovaných lidí se přihlásilo do první vlny programu Think Big!

21 9

100 projektů mladých lidí získalo podporu v prvním kole programu Think Big v celkové výši 5,3 milionů Kč

Prvních 100 týmů mladých lidí z 276 přihlášených získalo podporu v prvním kole programu Think Big, který v květnu vyhlásila Nadace O2 ve spolupráci s Nadací rozvoje občanské společnosti. Projekty byly podpořeny celkovou částkou 5,3 milionů Kč. Své projekty začnou mladí lidé realizovat v…

11 9

Rady jak dobře napsat přihlášku!

Důležité je dobře rozepsat popis a cíle projektu, uvést místo realizace a správně vyplnit a očíslovat seznam aktivit a rozpočet. Kvalita zpracování přihlášky zvýší vaše šance získat podporu! Při vyplňování částí formuláře s těmito názvy se držte níže uvedeného návodu.

11 9

276 týmů mladých lidí přihlásilo svůj projekt!

Přes léto načerpejte energii a těšte se na konec srpna, kdy se dozvíte, které projekty budou podpořeny. A dobrá zpráva pro vás ostatní, kteří jste svůj projekt nestihli přihlásit – další možnost bude zase od…